سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پاراوان

بسیاری از محیط های کاری  رسمی و غیر رسمی برای جداسازی بخش خاصی از فضای  خود به ابزار و وسایلی نیاز دارند تا بتوانند به کمک آن نسبت به جداسازی آن قسمت از سایر بخش ها اقدام کنند. راه های بسیاری برای این کار وجود دارد که بیشتر آنها علاوه بر هزینه بر بودن ممکن است دردسر های خاص خود را نیز داشته باشد.

 به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید تا از دیوار برای جداسازی آن استفاده نمایید لازم است تا کسب و کار خود را برای مدت زمانی نسبتا طولانی تعطیل نمایید تا بتوانید به کمک تیغه کشی نسبت به جداسازی بخش مربوطه اقدام نمایید. این روش علاوه بر هزینه بر بودن، زحمت بسیاری نیز خواهد داشت و در کنار این موارد می بایست به این نکته نیز دقت نمایید در صورتی که قصد اضافه کردن دیوار را داشته باشید ماندگاری آن تقریبا دائمی خواهد بود و در صورتی که قصد جا به جایی آن را داشته باشید می بایست روند تخریب و جا به جایی دیوار را انجام دهید.

روش دیگری که می توان به کمک آن بخش های مختلف محیط کاری را از بخش های دیگر جدا نمود پارتیشن می باشد. استفاده از پارتیشن نسبت به دیوار کشی زحمت کمتری دارد اما با توجه به ثابت بودن آن در صورتی که قصد جا به جایی آنرا داشته باشید لازم است تا پایه های آن که به زمین متصل شده است جدا شده و نسبت به اندازه گیری محیط جدید و نصب مجدد آن اقدام نمود که این مورد نیز خود دارای هزینه و زحمات مخصوص به خود می باشد.

تنها روشی که میتوان به کمک آن نسبت به جداسازی آسان بخشی از محیط کار استفاده نمود پاراوان می باشد. پاراوان این امکان را به شما می دهد تا هر فضایی از محیط کاری خود را که تمایل به جداسازی آن از سایر محیط ها داشتید را به راحتی جدا نمایید. همچنین با توجه به متحرک بودن بودن پاراوان در صورتی که قصد جا به جایی آنرا داشته باشید بدون نیاز به هیچ ابزاری و با کمترین زحمت می توانید نسبت به جابه جایی پاراوان اقدام نمایید.

از دیگر ویژگی های پاراوان می توان به وزن بسیار کم آن در کنار قابلیت سفارشی سازی آن نیز اشاره نمود. مطمئنا شما نیز دوست دارید تا در پاراوان خریداری شده اتان با همان طرح و نقش دلخواه شما باشد از این رو تولیدی های بسیاری در زمینه تولید پاراوان مشغول هستند که می توانند با استفاده از دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارند نسبت به چاپ طرح مد نظر شما بر روی پاراوان اقدام میکنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پاراوان

 استفاده از پاراوان در منزل

پاراوان به نوبه ای طراحی شده است که علاوه بر محیط های کاری و اداری می توان از آن در محیط منزل نیز استفاده نمود. برای اینکه بتوانید از پاراوان به خوبی در منزل خود استفاده نمایید بهتر است بحث زیبایی شناختی را در خرید پاراوان مد نظر داشته باشید و سعی کنید نسبت به خرید پاراوان متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود اقدام نمایید. در این صورت خواهید دید که پاراوان با ترکیب شدن با سایر اجزای منزل شما به چه زیبایی می تواند زیبایی منزل شما را چندین برابر نماید.

انواع پاراوان تزیینی:

پاراوان تصویری ، پاراوان ساده ، پاراوان لیزری ، پاراوان طلقی ، پاراوان کاغذ دیواری ، پاراوان حصیری.

قابلیت شست و شو پاراوان کاغذدیواری، ساده، لیزر، لمینت

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که پاراوان از آن بهره مند می باشد قابلیت شست و شو می باشد. مطمئن گرد و خاک محیط پس از مدتی که پاراوان در محیط منزل و یا محیط کار شما قرار گیرد بر روی آن نشسته و زیبایی آنرا تحت شعاع قرار میدهد. برای همین منظور پاراوان را با استفاده از مواد قابل شست و شو می سازند تا بتوان به راحتی نسبت به شست و شوی آن اقدام نمود.

شمـاره تماس ثابـت☎ 02177654802

تلگــرام، واتســاپ💬 09361223848

کانال تلگرام پاراوان🕫 paravan_parsa@

پیج اینستاگرام پاراوان🎔 paravanparsa

نمایش همه
علاقه مندی ها ()