سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در پاراوان تصویری
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پاراوان تصویری

پاراوان به عنوان یک جدا کننده فضای خاص در محیط های کاری و بعضا منازل شناخته می شود. در صورتی که شما قصد داشته باشید تا بخشی از دفتر کار خود را از سایر بخش ها جدا نمایید پاراوان می تواند بهترین انتخاب شما در این زمینه باشد. پاراوان دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از محبوب ترین آنها را می توان پاراوان تصویری دانست.

برای مشاهده از انواع کد های پاراوان تصویری میتوانید از پیج اینستاگرامی ما بازدید کنید:

پیج اینستاگرام پاراوان🎔 paravanparsa

پاراوان تصویری دارای ویژگی های منحصر به فردی است که همین ویژگی ها آنرا به یکی از محبوب ترین ترین انواع پاراوان تبدیل کرده است.

پاراوان تصویری چیست

پاراوان تصویری نوعی از پاراوان است که از آن برای جداسازی بخش های مختلف محیط های کاری و منزل استفاده می شود. پاراوان تصویری به نوبه ای ساخته می شود که می توان بر روی آن اشکال و تصاویر مختلفی را به چاپ رساند. بسیاری از پاراوان تصویری های موجود در بازار از طرح گل و درخت و طبیعت استفاده نموده اند که به دلیل جنبه عمومی که دارند می توان از آنها در تمام محیط ها به خوبی استفاده نمود.

چاپ تصویر دلخواه بر روی پاراوان تصویری

طرح های مختلفی بر روی پاراوان تصویری چاپ می شود که می توانید در صورتی که هر یک از آنها را پسند نموده اید نسبت به خرید آن اقدام نمایید. از ویزگی پاراوان تصویری می توان به قابلیت چاپ تصاویر دلخواه شما بر روی آن اشاره نمود. برای اینکه بتوانید تصاویر مورد نظر خود را بر روی پاراوان مد نظر چاپ نمایید لازم است تا با بخش فروش وب سایت پارسا مارکتینگ تماس بگیرید و از شرایط مربوط به چاپ طرح دلخواه بر روی پاراوان تصویری اطلاع کسب نمایید.

09361223848

02177654802

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پاراوان تصویری

مزایای استفاده از پاراوان تصویری

از جمله مزایای پاراوان تصویری می توان به زیبا بودن آن نسبت به سایر انواع پاراوان با توجه به طرح و نقشی که بر روی آن چاپ می شود اشاره نمود. همچنین با دارا بودن وزنی سبک و امکان جا به جایی راحت آن این امکان برای شخص فراهم است تا در صورتی که مایل باشد تا نسبت به جا به جایی پاراوان تصویری اقدام نماید بتواند به راحتی نسبت به این کار اقدام کند.

در کنار این مزایا امکان نظافت آسان پاراوان تصویری از جمله دیگر ویژگی هایی است که پاراوان تصویری از آن بهره مند می باشد و شما می توانید در صورت نیاز به کمک یک دستمال پارچه ای خشک نسبت به پاک سازی سطح پاراوان تصویری خریداری شده خود اقدام نمایید.

ثبات رنگ نقش و نگار چاپ شده بر روی پاراوان تصویری از جمله دیگر ویژگی های پاراوان تصویری می باشد. با توجه به چاپ باکیفیتی که بر روی پاراوان تصویری انجام می شود و می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

فضا قابل استفاده از پاراوان تصویری

پاراوان تصویری را با توجه به اینکه به طور معمول طرح و نقش های عمومی و طبیعت بر روی آن ها چاپ می شود می توان در محیط های اداری، کاری و حتی منازل مورد استفاده قرار داد. تنها نکته ای که می بایست به آن دقت نمایید آن است که برای خرید پاراوان تصویری برای منزل خود حتما به سبک دکوراسیون منزلتان دقت نمایید تا بتوانید بهترین پاراوان تصویری را خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()