سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در پاراوان حصیری
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پاراوان حصیری

همانطور که میدانید پاراوان به عنوان یکی ابزاری محسوب می شود که می توانید به کمک آن هر بخشی از منزل و یا محل کار خود را جدا نمایید و به کمک پاراوان آن بخش را از دید سایر افراد پوشش دهید. یکی از انواع  پاراوان موجود در بازار با نام پاراوان حصیری شناخته می شود. با توجه به اینکه این مدل از پاراوان بسیار سبک بوده و امکان جا به جا نمودن آن راحت تر از سایر پاراوان ها می باشد دارای محبوبیت بیشتری نزد خریداران می باشد. در ادامه در رابطه با پاراوان حصیری بیشتر توضیح خواهیم داد.

پاراوان حصیری چیست

پاراوان حصیری را از نظر ساختاری میتوان ساده ترین نوع پاراوان دانست زیرا این پاراوان به صورت یک تکه از حصیر ساخته شده است و اطراف آن به کمک چارچوب ام دی افی پوشیده شده است. جنس ام دی اف چارچوب می تواند ساختار پاراوان را به خوبی حفظ نماید و برای سالهای طولانی به همین شکل و کیفیت برای شما کارایی های لازمه را داشته باشد.

طریقه ساخت پاراوان حصیری

پاراوان حصیری به نوبه ای ساخته می شود که وقتی همه قسمت های آن بسته شده و روی هم قرار میگیرند یک صفحه به ضخامت 7 سانتی متر ایجاد می شود که می توان به راحتی آنرا در هر جایی قرار داد. تمامی انواع پاراوان حصیری در ارتفاع 180 سانتی متری ساخته می شوند. هر پاراوان حصیری در چهار قسمت ساخته می شود که عرض هر یک 40 سانتی متر بوده و در نهایت به کمک لولا های مخصوص به صورت 7 و 8 در کنار یکدیگر قرار داده می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پاراوان حصیری

نصب پاراوان حصیری به چه صورت است

برای اینکه بتوانید پاراوان حصیری را به خوبی در محیط مورد نظر خود نصب نمایید لازم است تا 4 قسمت آنرا به صورت زاویه دار نسبت به یکدیگر قرار دهید زیرا پاراوان را نمی توان به صورت مساوی در یک راستا قرار داد و قدرت ایستادن پاراوان در این حالت به حداقل می رسد. می توانید زاویه بین هر قسمت بین 90 تا 165 درجه در نظر بگیرید تا بهترین فرم ایستادن پاراوان حصیری را ایجاد نمایید.

با استفاده از پاراوان حصیری خواهید توانست دیواری به طول 75 تا 150 سانتی متر را ایجاد نمایید. دلیل این اختلاف اندازه زاویه هایی است که شما برای هر محصول خود در نظر میگیرید و مطمئنا هر چه فاصله بین قسمت های پاراوان حصیری بیشتر باشد فضای بیشتری را می تواند پوشش دهد.

قیمت پاراوان حصیری

با توجه به اینکه در ساخت پپاراوان حصیری نسبت به سایر پاراوان ها از مواد اولیه ارزان تری استفاده می شود در نتیجه قیمت پاراوان نیز کمتر از سایر انواع پاراوان خواهد بود. در صورتی که قصد خرید پاراوان حصیری را دارید می توانید همینک نسبت به خرید پاراوان حصیری اقدام نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()